29 września

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Poznań :
GROŃ Bartek zajął 19 miejsce w kategorii rocznik 2005 i młodsi stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 32.87 i 15 miejsce stylem motylkowym na dystansie 50m z czasem 37.04.

Ciechanów - Jesienne Rozpływanie o Puchar Książąt Mazowieckich:.
KOZŁOWSKI Julian, 2007r wywalczył: złoto w 200m dowolny, 100mklasyczny, 200m zmienny i tytuł Najlepszego zawodnika w kat. 11 lat.
ROGÓŻ-ADAMCZYK, Natan, wywalczył srebro 50m grzbietowym oraz nowe życiówki pozwoliły na zajecie 4 miejsca w kategorii 50m motylkowy i 6 miejsca w kategorii 50m klasyczny.

6 październik: 10 osobowa reprezentacja zdobywa 11 medali na debiutanckich zawodach o Puchar Burmistrza Miasta w Wąbrzeźnie.
Nasi medaliści :
DEMSKI Filip, 2009r. brąz 50m dowolny i 50m klasyczny

DRAPAŁA Gracjan, 2009r. 50m dowolny srebro, brąz 50m grzbietowy i 3 najlepszy zawodnik kat. 9 lat
KLIMCZAK Igor, 2011r. brąz 25m dowolny , srebro 25m i 3 najlepszy zawodnik kat. 7 lat
KLIMCZAK Marcel, 2008r. brąz 100m grzbietowy i srebro 100m klasyczny
LEWANDOWSKI Bartosz, 2008r. brąz 50m grzbietowy i 50m klasyczny
PIECHOCKA Zofia, srebro 25m grzbietowy

SERWIŃSKA Weronika, 2008 r. 5 m-ce 50m
POKORA Sebastian, 2010r. 5 m-ce 25m klasyczny
CYZIO Aleksander i JEDLIŃSKI Tymoteusz 2010r. z nowymi życiówkami w 25m grzbietowym i dowolnym

13 – 14 październik Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska w Pływaniu

ANTONINA KOZŁOWSKA - zawodniczka startowała trzy razy, z zawodów wróciła z nowymi życiówkami - 50m dowolny i 100m klasyk. W rankingu na najlepszą zawodniczkę zajęła 18 miejsce na 40 dziewcząt w jej kategorii wiekowej
JULIAN KOZŁOWSKI - zawodnik startował 6 razy, z zawodów wrócił z złotem 50m klasyk, srebrem 200m klasyk i brązem 100m zmienny. Każdy start Juliana przyniósł zawodników nowy rekord życiowy. W rankingu na najlepszego zawodnika zajął 6 miejsce na 53 chłopców w jego kategorii wiekowej.
GRACJAN DRAPAŁA - zawodnik startował 3 razy. Zdobył złoty medal 50m dowolny i dwa brązowe medale 50m grzbiet i 100m zmienny. W rankingu na najlepszego zawodnika zajął 2 miejsce na 41 chłopców w jego kategorii wiekowej.
NATAN ROGÓŻ-ADAMCZYK- Natan w zawodach startował 5 razy, z zawodów wrócił z dwiema życiówkami i uplasował się na 14 miejscu w rankingu na najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej.

14 październik GRAND PRIX WĄGROWCA 1 etap :
MARCEL KLIMCZAK I NATAN ROGÓŻ-ADAMCZYK- pierwszą edycję Grand Prix chłopcy zakończyli z sukcesami, startowali w konkurencji 50m grzbietem. Marcel wypływał nowy rekord życiowy a Natan zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.