Zawody Mikołajkowe to jedne z najważniejszych wydarzeń okręgowych, o tej porze roku

10 grudnia 2016 roku był dniem pełnym emocji.

Medale, wyróźnienia, nowe życiówki i debiuty !
Nasze Rekiny stanęły na podium  23 razy w konkurencjach indywidualnych i 5 razy sztafeta.
Otrzymali także wiele wyróźnień.


Inga Ciesielska po raz kolejny została najlepszą zawodniczką w kat. 11 lat.

Karol Trojan - uklasyfikował się na 3 miejsce w klasyfikacji punktowej chłopców kat.10 lat.

Igor Klimczak 2011 r - debiutował jako najmłodszy uczestnik naszego klubu, zajmując 6 miejsce w stylu dowolnym na 25 m kat. 6 lat i młodsi.

Gratulujemy wszystkim nowych i kolejnych sukcesów, życząc dalszych.

Przedstawiamy listę naszych medalistów:

BRUCKA, Julia - 2006 50m klasyczny srebro
BRUCKA, Julia - 2006 100m zmienny brąz
BYCZKOWSKI, Borys - 2006 50m klasyczny złoto
CIESIELSKA, Inga - 2005 200m dowolny złoto
CIESIELSKA, Inga - 2005 100m grzbietowy złoto
CZECHOWSKI, Dawid - 2004 100m grzbietowy srebro
DOMBROWSKI, Kamil - 2006 50m motylkowy złoto
DRAPAŁA Gracjan - 2009 25 m Nogi do Kraula złoto
GROŃ, Bartosz - 2006 50m motylkowy srebro
LEŚNIEWSKA, Julia - 2005 100m grzbietowy brąz
LEŚNIEWSKA, Julia - 2005 200m zmienny srebro
LORET, Wiktoria - 2008 25m motylkowy srebro
MATJAKOWSKA, Julia - 2006 50m motylkowy brąz
MIODUSZEWSKI, Jan - 2006 50m grzbietowy srebro
MUSZYŃSKI, Szymon - 2007 50m grzbietowy brąz
OSIŃSKI, Szymon - 2005 100m klasyczny srebro
POLASZEWSKI, Igor - 2008 25m klasyczny brąz
ROGUSZKA, Marika - 2005 200m zmienny brąz
SOWA Filip - 2009 25 m Nogi do Kraula brąz
STEJUK, Jan - 2007 50m klasyczny złoto
SZADY, Antoni - 2006 50m klasyczny srebro
TROJAN, Karol - 2006 50m grzbietowy złoto
UKLEJA Julia - 2009 25 m Nogi do Kraula srebro
     
  Sztafety  
Mioduszewski J., Byczkowski B., Gron B., Trojan K. 4 x 50m zmienny złoto
Roszak M., Szady A., Dombrowski K., Dobosz P. 4 x 50m zmienny brąz
Muszynski S., Stejuk J., Kozlowski J., Szczesniak M. 4 x 50m zmienny srebro
Zielinska K., Brucka J., Matjakowska J., Grzankowska H. 4 x 50m zmienny srebro
Mioduszewski P., Loret W., Klimczak M., Dulcet M. 4 x 25m dowolny brąz