W dniu 16 lutego odbędą się zawody pływackie rangi okręgowej, organizowane po raz pierwszy przez nasz klub. 

Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły:

http://megatiming.pl/contests/search/walentynkowe/1

 

 

 

 

 

 " Pływanie do cięzki sport,

gdyby nie był ciężki to każdy by trenował pływanie "   ( TeMysli.pl)

 

 

Niech w nadchodzącym Nowym Roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszczą,

a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Pomyślności w Nowym Roku 


życzy Państwu Zarząd Klubu wraz z trenerami 

 

 

27.10.2018 z Delfinem do Tokio Toruń.
Duża impreza, fajni goście :Tomasz Polewka i Konrad Czerniak
74 Rekiny na słupkach.startowych w tym nowe wyzwania i życiówki .

Nasi medaliści z tego dnia : 

DRAPAŁA, Gracjan Złoty 50m grzbietowy i brązowy 50m dowolny

KOZŁOWSKI, Julian Złoty 50m klasyczny i motylkowy 1

ROSTKOWSKI, Kacper Srebro 100m grzbiet

Gratulacje dla Wszystkich startujących.

 

29 września

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Poznań :
GROŃ Bartek zajął 19 miejsce w kategorii rocznik 2005 i młodsi stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 32.87 i 15 miejsce stylem motylkowym na dystansie 50m z czasem 37.04. 


Ciechanów - Jesienne Rozpływanie o Puchar Książąt Mazowieckich:.
KOZŁOWSKI Julian, 2007r wywalczył: złoto w 200m dowolny, 100mklasyczny, 200m zmienny i tytuł Najlepszego zawodnika w kat. 11 lat. 
ROGÓŻ-ADAMCZYK, Natan, wywalczył srebro 50m grzbietowym oraz nowe życiówki pozwoliły na zajecie 4 miejsca w kategorii 50m motylkowy i 6 miejsca w kategorii 50m klasyczny.

6 październik: 10 osobowa reprezentacja zdobywa 11 medali na debiutanckich zawodach o Puchar Burmistrza Miasta w Wąbrzeźnie.
Nasi medaliści : 
DEMSKI Filip, 2009r. brąz 50m dowolny i 50m klasyczny 

DRAPAŁA Gracjan, 2009r. 50m dowolny srebro, brąz 50m grzbietowy i 3 najlepszy zawodnik kat. 9 lat
KLIMCZAK Igor, 2011r. brąz 25m dowolny , srebro 25m i 3 najlepszy zawodnik kat. 7 lat 
KLIMCZAK Marcel, 2008r. brąz 100m grzbietowy i srebro 100m klasyczny 
LEWANDOWSKI Bartosz, 2008r. brąz 50m grzbietowy i 50m klasyczny
PIECHOCKA Zofia, srebro 25m grzbietowy 


SERWIŃSKA Weronika, 2008 r. 5 m-ce 50m 
POKORA Sebastian, 2010r. 5 m-ce 25m klasyczny 
CYZIO Aleksander i JEDLIŃSKI Tymoteusz 2010r. z nowymi życiówkami w 25m grzbietowym i dowolnym

13 – 14 październik Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska w Pływaniu

ANTONINA KOZŁOWSKA - zawodniczka startowała trzy razy, z zawodów wróciła z nowymi życiówkami - 50m dowolny i 100m klasyk. W rankingu na najlepszą zawodniczkę zajęła 18 miejsce na 40 dziewcząt w jej kategorii wiekowej
JULIAN KOZŁOWSKI - zawodnik startował 6 razy, z zawodów wrócił z złotem 50m klasyk, srebrem 200m klasyk i brązem 100m zmienny. Każdy start Juliana przyniósł zawodników nowy rekord życiowy. W rankingu na najlepszego zawodnika zajął 6 miejsce na 53 chłopców w jego kategorii wiekowej.
GRACJAN DRAPAŁA - zawodnik startował 3 razy. Zdobył złoty medal 50m dowolny i dwa brązowe medale 50m grzbiet i 100m zmienny. W rankingu na najlepszego zawodnika zajął 2 miejsce na 41 chłopców w jego kategorii wiekowej. 
NATAN ROGÓŻ-ADAMCZYK- Natan w zawodach startował 5 razy, z zawodów wrócił z dwiema życiówkami i uplasował się na 14 miejscu w rankingu na najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej.

14 październik GRAND PRIX WĄGROWCA 1 etap :
MARCEL KLIMCZAK I NATAN ROGÓŻ-ADAMCZYK- pierwszą edycję Grand Prix chłopcy zakończyli z sukcesami, startowali w konkurencji 50m grzbietem. Marcel wypływał nowy rekord życiowy a Natan zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Doroczna impreza dla klubowiczów MUKS Rekin Bydgoszcz.
*Uroczyste otwarcie zawodów: godz. 9.00, pod patronatem Radnego Miasta Bydgoszczy Ireneusza Nitkiewicza.
* Animacje ufundowane przez Hurtownię Mar-Kos od godziny 10:30 - 12:30
*Słodkie przekąski od JAGO
* wspaniałe chwile uwieczniane przez Aurelię Ratajczak ( zapraszamy do zdjęć rodzinnych)
*Poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców.

Start zawodów indywidualnych i sztafet rodzinnych :
1.Blok I klasy 2–3 godz. 9.00 – 10.30
2. Blok II klasy 4- 5 godz. 10:45 – 12:00
3. Blok II klasy 6–7 godz. 12.15–13.30.

Nasze najmłodsze Rekiny z 1a, z uwagi na wyjazd klasowy, będą miały zorganizowany indywidualny turniej w dniu 22.06.2018.

ZABIERAMY DUŻO UŚMIECHU I DOBRY HUMOR.

 


 

 

W dniach 16 – 17 marca obywały się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików .

Reprezentacja naszego klubu wypływała następujące sukcesy drużynowe:

12-latki zajęły II miejsce
13-latki III miejsce

Gratulujemy sukcesów również tych indywidualnych.

Nasi Medaliści to :

 Złoto:

100m grzbietowy 12 lat TROJAN, Karol

200m grzbietowy 12 lat TROJAN, Karol

Srebro:

100m grzbietowy 12 lat ROSTKOWSKI, Kacper

200m grzbietowy 12 lat ROSTKOWSKI, Kacper

Brąz:

400m dowolny 12 lat TROJAN, Karol

200m klasyczny 12 lat DOMBROWSKI, Kamil

100m motylkowy 12 lat ROSTKOWSKI, Kacper

100m klasyczny 13 lat MORITZ, Marcelina

 

Złota i Brązowa sztafeta 4x 50 m dowolny i zmienny 12 lat wypływana przez :

MIODUSZEWSKI, Jan

ROSTKOWSKI, Kacper

DOMBROWSKI, Kamil

TROJAN, Karol

 

Gratulujacje i brawa także dla pozostałych startujących zawodników.

Dzięki Wam mamy sukces drużynowy.

 

 

 

MUKS Rekin odnosi kolejny sukces zajmując 3 miesjce w rankingu medalowym .

W zawodach brało udział 50 naszych reprezentantów w 100 konkurencjach indywidualnych i 5 sztafetach .

Brawo dla Was !

 

Osobne gratulacje dla Ingi Ciesielskiej za kolejny sukces, kolejny tytuł Najlepszej zawodniczki.

Gratulacje Inga!

 

Fotorelacja z zawodów dostępna na naszym facebook'u .

https://www.facebook.com/pg/rekinySP60/photos/?tab=album&album_id=1399579360140185

 

Reprezentacja MUKS Rekin z rocznika 2004 wypływała 2 mce w kat. chłopców i 3 mce w kat. dziewcząt.

Rocznik 2005 – 2008 zajmując I miejsce w kat.chłopców i II miejsce w kat.dziewcząt zakwalifikował się do dalszego etapu na poziomie wojewódzkim.

Gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

 

 

Rocznik 2004

 

 

Rocznik 2005-2008

 

30.09.2017 bracia Mioduszewscy brali udział w Ogólnopolskich zawodach pływackich w Gdyńskim Delfinarium.

Jan ( 5a) i Paweł ( 3a) wypływali czasy na poziomie swoich życiówek.

 

 

14.10.2017 bracia Klimczak i bracia Stejuk na Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu Dzieci i Młodzieży - Kołobrzeg Sprint Cup

 

Igor Klimczak (1a , 2011) najmłodszy z ekipy wypływał dziś swoje pierwsze medale - brąz z przyborem i brąz grzbiet.

Anton Stejuk (3a , 2009) brąz w 25 m klasyku.

Marcel Klimczak (3a, 2008) z nowymi życiówkami grzbiet 50m a klasyk, takze z nowym czasem 25m na 5 mcu.

Najstarszy z ekipy: Jan Stejuk (4a, 2007) złoto w 50m klasyku i 6 mce 50m dowolny.

 

GRATULACJE I TRZYMAMY KCIUKI ZA CAŁY SEZON .

 

22.10.2017 Ogólnopolskie Zawody Pływackie SOLANO CUP -> Osielsko:

http://www.megatiming.pl/contest/c57afa2e-2d35-4fc8-b1f9-520b7af1a530

28.10.2017 Zawody pływackie Z Delfinem do Tokio -> Toruń:

http://www.megatiming.pl/contest/5fdbd28f-d8b5-44a5-bd2a-5df01e06c9c5

11.11.2017 Zawody pływackie Pływam na medal - > Toruń

http://www.megatiming.pl/contest/9e22c95e-c77e-418d-8046-e3056aa65ec1

18.11.2017 XXI Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu - > Inowrocław

http://www.megatiming.pl/contest/1e58baa3-c390-4974-a2d1-460cae1a8f43