Nasi zawodnicy otwierają sezon w Gdyni i Lipnie , sukcesami.

 

Gracjan Drapała 2009 w Gdyni , podwójne złoto 50 m dowolny i grzbiet a także tytuł Najlepszego Zawodnika kat. 2009 .

 

W Lipnie, Filip Demski 2009 wpływał srebro 50m klasyk i złoto 50m motyl.

 

Igor Polaszewski 2008, srebro 50 m klasyk i brąz 50 m grzbiet.

 

Gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w sezonie.

 

 

 

 

 

 

DNIA 2 PAŹDZIERNIKA 2019 R. (ŚRODA), O GODZINIE 17.15.

 

Nasze spotkanie będzie miało charakter Walnego Zebrania Nadzwyczajnego, powołanego z inicjatywy Zarządu, zgodnie ze statutem naszego klubu. 

.

Jak co roku,  od kilu lat świętowaliśmy wspólnie z naszymi rodzinami ten dzień. 

Od 3 lat " Dzień Sportu z Rekinem " odbywa się pod patronetem Radnego Miasta - Ireneusza Nitkiewicza. 

Jest taki dzień, kiedy : każdy  uczestnikówcelebruje swój sukces i trud włożony w treningi na podium, , odbywa się rywalizacja sztafet rodzinnych, słodki poczęstunek przygototwany przez naszych rodziców, nagrody losowe a w tym roku dodatkowo wsparcie od Klub Zdrowia Beata i Dariusz Szałkowscy ( bezpłatna analiza składu ciała, konsultacje dietetyczne i sponsor nagród losowych ) . 

 

11.05 sobota, nasi przedstawiciele, bracia Klimczak w Wągrowcu ( oboje po 2 złote medale ; Marcel 100 i 50 m grzbiet, Igor 25 dowolny i klasyk )
12.05 w niedzielę 61 zawodników naszego klubu na III Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Świecia, wywalczyło 2 m-ce w rankingu medalowym.
Ale to jeszcze nie wszystko….

Gracjan Drapała ( 4a) po raz kolejny Najlepszym Zawodnikiem w swojej kat. Wiekowej, ale także Najbardziej wszechstronnym zawodnikiem … I mce w wyścigu specjalnym I bloku ! Do tego wyścigu  zakwalifikowało się 3 naszych zawodników ( gdzie limit to 5 chł ). Igor Polaszewski zajął 4 a Patryk Nieczaj 5 mce w tym wyścigu.

Gratulacje ! To bardzo duży sukces.

Nasi medaliści ( w startach indywidualnych ) zawodów w Świeciu http://live.megatiming.pl/…/05_12_sw…/ProgressionDetails.pdf :

BRUCKA Julia 2006, 1 x złoto
DOMBROWSKI KAMIL 2006, 1x brąz
DRAPAŁA Gracjan 2009, 4 x złoto
JAKUBOWSKI Radosław 2011, 2 x brąz
MATJAKOWSKA Julia, 2006, 1x srebro, 1x brąz
MIODUSZEWSKI PAWEŁ 2008 , 1 x brąz
NIECZAJ PATRYK 2008, 1xzłoto, 1 x brąz
PIECHOCKA ZOFIA 2010, 1x złoto
POLASZEWSKI IGOR 2008 , 1x złoto, 1x brąz
SZCZĘŚNIAK Maciej 2007, 1 x srebro

Srebrna sztafeta 4x50 dowolny w składzie 4a : Mioduszewski Paweł, Serwińska Weronika, Mikołajczak Lena i Drapała Gracjan.


GRATULACJE DLA MEDALISTÓW. 

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH STARTUJĄCYCH.